Během studina na VOŠ a SPŠE Plzeň budeš v rámci výuky, ale klidně i mimo výuku, řešit několik projektů žákovských nebo studentských projektů včetně dlouhodobé . Ideální je samozřejmě pracovat na skutečném projektu, který bude reálně využit. Zároveň můžeš již na střední škole nebo VOŠce bý prospěšný a pomoci například neziskové organizaci s vytvořením webové prezentace, mateřské školce s vytvořením webové aplikace, která jim zjednoduší život atp.

A co je pro tebe samozřejmě nejdůležitější? Při řešení takového projektu se díky spolupráci s odborníky z IT firem budeš rozvíjet v oblasti, která je ti nejbližší a která tě bude možná v budoucnu i živit.

Přečti si čtyři hlavni pilíře na kterých je tento program postaven a prohlédni si nabídku Projektů k realizaci. Pokuď tě nějaké zadání osloví, neváhej nás kontaktovat pomocí formuláře nebo telefonu či emailu. My se již postaráme o zprostředkování kontaktu s firmou a spolupráce může začít.

„Rozdíl mezi možným a nemožným leží v odhodlání dotyčného.“

Tommy Lasorda